דולה בקריות

Midwife making home visit to a pregnant woman and checking her belly
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

דולה בקריות – כך היא תעזור לך לבחור את בית החולים הנכון

המרכז הרפואי לגליל בנהריה? רמב"ם בחיפה? או אולי בכלל זיו בצפת? כל כך הרבה בתי חולים נמצאים באזור הצפון וקשה לדעת מי מהם הכי מתאים לך באופן אישי. כחלק מהליווי וההכנה שמבצעת דולה בקריות, תוכלי לשמוע ולדעת הכל על כל אחד מבתי החולים ליולדות באזור ולקבל באמצעותה את הבחירה המתאימה.

לא כל אזורי המדינה התברכו בשפע האפשרויות העומדות לרשותך אם את גרה בקריות והסביבה. למעלה מעשרה בתי חולים ליולדות עם שפע מקצועיות, ניסיון וטובי המומחים נמצאים סביבך, כאשר כל יולדת תמליץ לפי לחוויה האישית שלה, הדיאלוג מול הרופאים, המיילדות והצוות הרפואי ונסיבות הלידה עצמה.

כל רופא טוב יגיד לך שבסופו של דבר, היכן שלא תלדי מדובר בעניין של מזל. שיקול דעת של רופא אחד יכול להיות פחות נכון לך אישית מאשר שיקול הדעת שיפעיל הרופא במשמרת הבאה. ומכיוון שחשוב למרות הכל שתישארי בשליטה כמה שרק אפשר, דולה בצפון יכולה להעניק לך מראש את כל המידע לגבי הנהלים, ראיית העולם, הצוות וההתנהלות בכל אחד מבתי החולים הקיימים.

למה אני צריכה דולה בקריות כדי לקבל החלטה נכונה?

זוגות רבים שמבצעים סיור בחדרי הלידה מספרים שלמרות שהם בדקו ושאלו הכל, הם עדיין מלאים בסימני שאלה. למה זה קורה? מפני שאין את אותו גורם "מהשטח" כמו דולה שיודע לספר את הדברים מנקודת המבט של היולדת עצמה ובן זוגה. אם מי שהייתה מעבירה את הסיור הייתה למשל מישהי שילדה כאן לאחרונה, סביר להניח שהדרך לבחירה הייתה קלה בהרבה. לכן דולה בקריות יכולה להעיד מניסיונה ומהנוכחות שלה בבתי החולים לגבי כל הפרטים – החל מהאדיבות של ראש מחלקת יולדות ועד למספר הצעדים מהמיטה לשירותים (לא תאמיני כמה הפרט הזה חשוב ברגעי האמת).

כך מתבצעת בחירת בית החולים המתאים

כשנשב לדון באפשרויות העומדות לרשותך, ניקח בחשבון קודם כל אותך ואת תינוקך: כמה אנשי צוות נמצאים בלילה? מה המכשור העומד לרשותו של בית החולים? כיצד נראה חדר הלידה ומה המרחק ממנו לחדר הניתוח, לשירותים, לדלפק האחיות? מה הגישה של צוות התינוקייה? לאחר מכן נחשוב על נהלי בית החולים כמו שעות הביקור, כמות המלווים, החניה וכל השיקולים שיעזרו לך לקבל באמצעות דולה בקריות את הבחירה הכי נכונה לך, לתינוקך ולבני משפחתך.

מחפשת דולה בצפון שהיא מקצוענית אמיתית וגם אשת התמיכה והליווי הטובה ביותר? הגעת למקום הנכון. צרי איתי קשר וניפגש בהקדם כדי להכין אותך לחוויית הלידה הטובה, הרגועה, הבטוחה והבריאה ביותר.

דולה

השאירי אימייל ואחזור אליך בהקדם

Share this post with your friends

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סגירת תפריט
WhatsApp chat
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp