דולה בצפון

Midwife giving pregnant woman antenatal care for childbirth in practice
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

מחפשת דולה בצפון וחוששת מהלידה? כך היא תוכל לעזור לך

הרבה אנשים נוהגים לומר שלידה מתבצעת דרך הראש למעלה מ-80% מכלל היולדות נתקפות בתחושות לחץ וחרדה מוגברות ככל שהלידה מתקרבת ובהמון מקרים הן נאלצות גם לקבל החלטות חשובות במהלך הלידה, שלא ידוע כיצד ישפיעו בהמשך דולה בצפון תוכל להיות הפרשנית הנייטרלית, המקצוענית שמבינה לליבך והמעסה המפנקת שאת הכי צריכה.

לידות הן עסק שיש בו לא מעט רגעים ומצבים קשים, בלתי נעימים, מטרידים, מלחיצים וחלילה גם מסוכנים. הגורם היחידי שבאמת יהיה מסוגל להבין מה את עוברת בכל רגע נתון, מה הקושי או המצוקה האמיתיים שלך כרגע ולמה את באמת זקוקה – היא דולה. נכון, בני הזוג ישמחו לפנק אותך בקפה מהקפיטריה וילוו אותך כמה שרק צריך למקלחת, אבל כשאת נתקפת ציר בדיוק ברגע שבו האחות לוקחת לך דם, מי שבאמת תבין, תכיל וגם תאמר לך בדיוק מה לעשות היא רק הדולה שלך.

מצאת דולה בצפון מצוין! מה היא תעשה עבורך?

התפקיד של הדולה הוא להיות מורת הדרך לקראת, בתוך ואחרי תהליך הלידה המיוחד. גם הרופא המיילד הוותיק ביותר יאמר לך שכל לידה היא שונה לגמרי. דולה בצפון קרוב לאזור מגוריך או למקום הלידה הנבחר תביא איתה את כל הידע האפשרי ותעזור לך בקבלת ההחלטות ובתמרון סיטואציות בתוך חדר הלידה, כאשר המטרה שלה היא לגרום לך ולתינוק שלך לעבור את זה שלמים ובריאים, מתוך חוויה נעימה ורגועה.

קבלת החלטות מהירה במקומך ולטובתך

כשהלידה מתחילה והפחד והחרדה ממלאים את הראש, את עלולה לסבול ממצב של התארכות הלידה שפשוט לא מצליחה להתממש. זה הזמן שבו מציעים פקיעת מים או זירוז ואת אמורה ממקום של תשישות ולחץ לקבל החלטה. אמנם אמא או בן הזוג לצידך, אך ההחלטה מטעמם תהיה אמפטית ולא רק מושכלת. לכן הדולה היא הגורם האמפתי אך ללא המעורבות הרגשית היחידי שמסוגל לקבל החלטה מתאימה. דולה בצפון מכירה את הדינמיקות של בתי החולים השונים באזור והיא כאן כדי לעזור בקבלת ההחלטות ומה ישפיע טוב או פחות טוב על הלידה והתוצאות. לכל אלה מצטרפים התחושה הנוחה, החיבוק וגם השמנים הארומטיים למריחה כדי להרגיע.

אם יש לך שאלות לגבי מהלך הלידה והתהליך שאת עומדת לעבור – בואי נדבר! תוכלי ליצור איתי קשר כבר עכשיו ולברר לגבי כל היכולות שלי לסייע לך ולתרום להתרחשות של לידה בריאה, בטוחה וחווייתית.

 

 

דולה

השאירי אימייל ואחזור אליך בהקדם

Share this post with your friends

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סגירת תפריט
WhatsApp chat
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp